Pelarbord 2 st, samt ateniennehylla. 1900-2000-tal.

81121. Pelarbord 2 st, samt ateniennehylla. 1900-2000-tal.

Björk resp. valnöt c:a 50 cm i diameter.Hyllans höjd 130 c,m.

Bruksskick, mindre slagmärken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 464