SALONGSBORD, nygotik, 1800-tal.

81118. SALONGSBORD, nygotik, 1800-tal.

Längd 144, bredd 87, höjd 73 cm.

Slitage, solblekt, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 544