810266. ARMBANDSUR, Certina, 1970-tal.
Certina. Boett i 18 K guld, silverfärgad urtavla med förgyllt streckindex och visare. boettbotten med gåvoinskription. Manuellt verk. Diameter 34 mm.
Kommer i originalbox.
Minimala bruksspår, ny rem. fungerar utan anmärkning.
Kommer i originalbox.