ARMBANDSUR, Certina, 1970-tal.

810266. ARMBANDSUR, Certina, 1970-tal.

Certina. Boett i 18 K guld, silverfärgad urtavla med förgyllt streckindex och visare. boettbotten med gåvoinskription. Manuellt verk. Diameter 34 mm.
Kommer i originalbox.

Minimala bruksspår, ny rem. fungerar utan anmärkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kommer i originalbox.

Antal besök: 1 259