J FRIEDRICH. Abstrakt motiv. Signerad o daterad 1969.

80989. J FRIEDRICH. Abstrakt motiv. Signerad o daterad 1969.

Blandteknik på duk . 102X 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 425