TV-MÖBEL, 2000-tal.

TV-MÖBEL, 2000-tal.
809160. TV-MÖBEL, 2000-tal.

Längd 172 cm, bredd 50,5 cm, höjd 50 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
809160. TV-MÖBEL, 2000-tal.

Bruksslitage. Mindre fläckar.

Antal besök: 504