SPELMASKIN, "Votomat Joker", 1960/70-tal.

80821. SPELMASKIN, "Votomat Joker", 1960/70-tal.

Spelautomat i grått trähölje, hål för väggupphängning. Längd 56, höjd 70 cm.

Bruksslitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nyckel saknas.

Antal besök: 1 927