RÄVPÄLS + mössa, 1960/70-tal.

RÄVPÄLS + mössa, 1960/70-tal.
80789. RÄVPÄLS + mössa, 1960/70-tal.

Rygglängd ca 75 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd ca 75 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 253