MODELLJÄRNVÄG. Modell Märklin etc (25). 1950/60-tal.

80782. MODELLJÄRNVÄG. Modell Märklin etc (25). 1950/60-tal.

Märklin tågset med 1 st lok + 2 st passagerarvagnar, Tramsformator, 10 st skenor. Med oreginallåda.
Märklin skenor nr 5106 10 st med orginalask
2 st Schicht vagnar med orginalaskar
1 st Piko vagn med orginalask
1 st Piko ask utan vagn.

Bruksslitage samt elfunktion ej testad på tåget.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Piko vagn med orginalask
1 st Piko ask utan vagn.

Antal besök: 4 921