KAFFESERVIS samt TESERVSDELAR, 41 delar, "Blå Blomster", Royal Copenhagen.

80763. KAFFESERVIS samt TESERVSDELAR, 41 delar, "Blå Blomster", Royal Copenhagen.

Kaffekoppar 12 st med fat, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, kakfat, 13 assietter, 12 tekoppar med fat.

Bruksslitage, 2 kaffekoppar med nagg och mindre spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 052