VAS, glas, Orrefors, signerad Nils Landberg, 1950-tal.

80754. VAS, glas, Orrefors, signerad Nils Landberg, 1950-tal.

Signerad 3538/3 1954-56
Höjd 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad 3538/3 1954-56
Höjd 31 cm.

Antal besök: 872