SERVISDELAR, 4 delar, Rörstrand samt Gustavsberg.

80750. SERVISDELAR, 4 delar, Rörstrand samt Gustavsberg.

Blå eld, Blåbär samt Pynta.

Bruksslitage. Den vita tallriken har smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå eld, Blåbär samt Pynta.

Antal besök: 599