VERKTYGSET, Sameco, 1900-tal.

VERKTYGSET, Sameco, 1900-tal.
806934. VERKTYGSET, Sameco, 1900-tal.

"Sameco Stripper", Rem- List och Ribbskärare.
I låda, ca 25,5 x 14 x 5 cm.

Bruksslitage, fläckar, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

I låda, ca 25,5 x 14 x 5 cm.

Antal besök: 9 393