SMYCKEN, delvis silver, korall och bärnsten. 1900-tal.

80653. SMYCKEN, delvis silver, korall och bärnsten. 1900-tal.

Bland annat med bärnsten/bärnstensimitation, korall, agat och mikromosaik.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 414