GRYTA, från herrgård, koppar, 1800-tal.

80641. GRYTA, från herrgård, koppar, 1800-tal.

Stor trevlig gryta från herrgård i norra Skåne, Längd 43 x 34, höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 162