BROSCH 9k guld med diamanter, möjligen Birminghamn England. Tot vikt ca 3,6 gram.

80617. BROSCH 9k guld med diamanter, möjligen Birminghamn England. Tot vikt ca 3,6 gram.

Med säkerhetskedja. Längd ca 4,5 cm.

Möjlig lagning av infattning.Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 558