MAJ ARNELL. Akvarell, signerad - 79.

80605. MAJ ARNELL. Akvarell, signerad - 79.

Stilleben, 29 x 39 cm.

Maj Arnell (1910–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben, 29 x 39 cm.

Maj Arnell (1910–2005)

Antal besök: 1 974