SPEGEL med konsolbord, rokoko stil, 1900-tal.

80532. SPEGEL med konsolbord, rokoko stil, 1900-tal.

Konsolbord med stenskiva, spegel höjd 209 cm.

Slitage, färgbortfall. Stenskiva med sprickor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 578