GLASUNDERLÄGG, 7 st, 1950/60-tal.

80525. GLASUNDERLÄGG, 7 st, 1950/60-tal.

GLASUNDERLÄGG, 7 st, bakelit med silverinläggningar, stämplade Perstorp, 1950/60-tal, diameter ca 7,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 795