LENNART LINDHOLM. Hus Södra Sandby. Olja på duk. Signerad Lennart daterad -52.

80487. LENNART LINDHOLM. Hus Södra Sandby. Olja på duk. Signerad Lennart daterad -52.

46x43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46x43 cm.

Antal besök: 1 618