BORDLAMPA Alabaster.1900-talets senare del.

80332. BORDLAMPA Alabaster.1900-talets senare del.

Stor bordlampa i 2 alabastersorter(Vit/grön) Höjd till lamphållaren: 51 cm. Total höjd med skärm: 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 194