PARTI ALLMOGE mest tidigt 1900-tal.

80331. PARTI ALLMOGE mest tidigt 1900-tal.

Bryggarback,2 emaljkannor, 2 RAUS-krus 4/5 liter.Mjölkmått, 8 kryddburkar keramik, mortel och barnplättlagg gjutjärn,vikter, kopparform .

Bruksslitage, Kruka genomgående skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 135