EWA BRODIN. Olja på plast på pannå. Signerad och daterad a tergo 1988.

80215. EWA BRODIN. Olja på plast på pannå. Signerad och daterad a tergo 1988.

Komposition. 43 x 87 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition. 43 x 87 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 305