LENNART JIRLOW. Mapp med 4 färglitografier. Signerad och nr 146/310, Mourlot 1980-81.

80193. LENNART JIRLOW. Mapp med 4 färglitografier. Signerad och nr 146/310, Mourlot 1980-81.

"Aperitifdags", "Violinisten", "Festförberedelser", "Bonjor Madame, Bonjour Monsieur". 38 x 45 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 983