DOKUMENTSKÅP i ek. 1950/60-tal.

80156. DOKUMENTSKÅP i ek. 1950/60-tal.

Höjd 145 cm
Längd 93 cm
Djup 34,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 145 cm
Längd 93 cm
Djup 34,5 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 035