GÖSTA FOUGSTEDT. Färglitografi. Signerad och nr 218/300.

80155. GÖSTA FOUGSTEDT. Färglitografi. Signerad och nr 218/300.

Bollspel. 38 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bollspel. 38 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 121