VITRINSKÅP i engelsk stil, 1900-tal.

80133. VITRINSKÅP i engelsk stil, 1900-tal.

Höjd 179 cm
Längd 91 cm
Djup 31 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 179 cm
Längd 91 cm
Djup 31 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 614