RAFFAELE BARETTA. Kopia efter Rembrandt, olja på duk, signerad a tergo.

80103. RAFFAELE BARETTA. Kopia efter Rembrandt, olja på duk, signerad a tergo.

30 x 23 cm.

Smärre dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 23 cm.

Smärre dukskada.

Antal besök: 1 129