VÄGGPENDYL, Aug. Magnussons Eftr. Göteborg.

80090. VÄGGPENDYL, Aug. Magnussons Eftr. Göteborg.

Förgylld, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 584