STOLAR, 2 st, Robin Day, Overman, 1900-talets andra hälft.

80048. STOLAR, 2 st, Robin Day, Overman, 1900-talets andra hälft.

Röd formgjuten plast. Gjuten märkning "Robin Day design made under licence from Hille England. Overman, made in Sweden".

Bruksslitage samt rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt rost.

Antal besök: 3 869