SERVERINGSVAGN, med löstagbar bricka, 1900-talets andra hälft.

80018. SERVERINGSVAGN, med löstagbar bricka, 1900-talets andra hälft.

Glasskiva under bricka, 2 lådor. Ek.
Längd 74, bredd 43, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 675