SMYCKEN, silver, 8 delar, 1900-tal, bl.a. Hans Helmer.

79954. SMYCKEN, silver, 8 delar, 1900-tal, bl.a. Hans Helmer.

Medaljong, örhängen, brosch samt halsband.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 792