SOFFA, 1930/40-tal.

SOFFA, 1930/40-tal.
799451. SOFFA, 1930/40-tal.

Röd plyschklädsel. Längd 140 cm. Djup 85 cm. Rygghöjd 85 cm. Sitthöjd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
799451. SOFFA, 1930/40-tal.

Slitage.

Antal besök: 801