FAT, glas, sign Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda, edition 18/40.

79861. FAT, glas, sign Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda, edition 18/40.

Ca 63 x 57,5 cm.

Kraftigt slitage, repor, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 63 x 57,5 cm.

Antal besök: 781