TAKAMPEL, empirestil, 6 ljusarmar, 18/1900-tal.

79853. TAKAMPEL, empirestil, 6 ljusarmar, 18/1900-tal.

Diameter ca 57 cm.

Slitage, senare el.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 57 cm.

Slitage, senare el.

Antal besök: 606