TAKLAMPA 1970-tal samt hallarmatur.

79813. TAKLAMPA 1970-tal samt hallarmatur.

Olivfärgad plåt/aluminium. Diameter 35 cm samt hallampa mässing/glas höjd 20 cm.

bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksskick.

Antal besök: 837