HÄNGLAMPA, fotogen/el, ca 1900.,samt taklykta 1900-tal.

79808. HÄNGLAMPA, fotogen/el, ca 1900.,samt taklykta 1900-tal.

Gjutjärn /glas, jugendform, samt 6-kantig lykta vitmålat smide.

Bruksslitage / ett sidoglas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 368