TESERVIS, 15 delar, Blå eld, Rörstrand.

79648. TESERVIS, 15 delar, Blå eld, Rörstrand.

4 koppar.
4 assietter.
4 fat.
1 tekanna, gräddkanna samt sockerskål.

Bruksslitage.
Lite krackeleringar på tekanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 koppar.
4 assietter.
4 fat.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 032