SOFFA, sengustavianskt, Carl Johan Wadström (mästare i Stockholm 1788-1816).

79624. SOFFA, sengustavianskt, Carl Johan Wadström (mästare i Stockholm 1788-1816).

Signerad CIWS. Etikettmärkt. Längd 171 cm.

Omfattadne slitage, renoverad och kompletterad, omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 205