79459. ÖL- och PILSNERFLASKOR, 5 st.
Klass II, Pilsner, Kopparbergs bryggeri.
Klass II, Jul-öl, Umeå ångbryggeri.
Klass II, Julöl, Nyköpings bryggeri.
St Eriks lager öl, St Eriks aktiebolag, Kungl. hof.leverantör.
Klass II, Pilsner, Lunds bryggeri.
2 flaskor med smärre nagg. Smärre slitage och fläckar. En med större slitage och fläckar på etikett.