Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter William Turner, olja på pannå.
79431. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter William Turner, olja på pannå.
17,5 x 24,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
17,5 x 24,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 700