MEDALJ, "Deutsches Rotes Kreuz", Tyskland, 1900-talets första hälft.

79416. MEDALJ, "Deutsches Rotes Kreuz", Tyskland, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 4,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 916