ALF LINDBERG. Olja på pannå, signerad.

79304. ALF LINDBERG. Olja på pannå, signerad.

Porträtt, 30 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt, 30 x 26 cm.

Antal besök: 1 304