SNEDKLAFFSEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, sekelskiftet 1800/1900.

79257. SNEDKLAFFSEKRETÄR MED ÖVERSKÅP, sekelskiftet 1800/1900.

Längd 96, bredd 40 höjd 202 cm.

Slitage, färgborfall, fläckar. Renoverad, kompletterad, enstaka skador/lagningar, senare bemålad. En låda i underskåp saknas. Nyckel saknas till underskåp samt skrivklaff.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 582