TREHJULING, 1920/30-tal.

TREHJULING, 1920/30-tal.
792262. TREHJULING, 1920/30-tal.

Längd ca 80 cm. Bredd ca 35 cm. Höjd ca 57 cm.

Omfattande slitage. Ommålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage. Ommålad.

Antal besök: 2 279