MÖBELPARTI 4 delar 1800-1900-tal.

79206. MÖBELPARTI 4 delar 1800-1900-tal.

2 stolar nyrokoko, en lådspegel valnöt höjd 64 cm,samt pelarbord mahogny 90X60 cm.

Bruksslitage. Bordets skiva med ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496