ALTARSTAKAR, 2 st, tenn, 1800-tal.

79154. ALTARSTAKAR, 2 st, tenn, 1800-tal.

Höjd ca 39-51 cm.

Slitage, skador, en utan ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 39-51 cm.

Slitage, skador, en utan ben.

Antal besök: 613