MOPED, Jawa 210 Babetta, 1980-tal.

791072. MOPED, Jawa 210 Babetta, 1980-tal.

Längd 175, höjd 107 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 175, höjd 107 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 29 909