BOCKBORD, med klaffar, 1900-tal.

79103. BOCKBORD, med klaffar, 1900-tal.

Delvis vitmålat. Längd 143 bredd 65 höjd 75 cm.
Total bredd 84,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total bredd 84,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 920