SKÅP, omkring 1800.

SKÅP, omkring 1800.
79097. SKÅP, omkring 1800.

Vitmålat. Längd 120, bredd 47, höjd 216 cm.

slitage och smärre skador, färgbortfall. Renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
79097. SKÅP, omkring 1800.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 218