Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ERIK G HALLSTRÖM. Kustlandskap med klippor. Olja på duk. Signerad.
79024. ERIK G HALLSTRÖM. Kustlandskap med klippor. Olja på duk. Signerad.
32 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x 40 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 162